header

Aktuální informace

Frýdek-Místek

Tisk Email

Oznamujeme Vám přestěhování pobočky ve Frýdku Místku o 50 metrů blíže k náměstí na ulici U staré pošty č.p. 45. V rámci reorganizace zastupuje pobočku společnosti ABM Morava s.r.o. ve Frýdku-Místku od 1.1.2013 společnost eABM s.r.o. na základě franchisingové smlouvy Tato společnost přebírá veškeré závazky ABM Morava s.r.o., pobočka  Frýdek-Místek a střediska služeb pro poskytování outsourcingu, hostingu, internetových a servisních služeb.

vyloha

Fotogalerie nové prodejny

Tento strategický krok rozšiřuje portfolio o vývoj software a souvisejících služeb, čímž je dovršena schopnost poskytovat komplexní IT řešení pro zákazníky všech segmentů na celém území České republiky.
Na vzájemnou spolupráci se těší celý původní kolektiv pobočky Frýdek-Místek.

 

Ostrava

Tisk Email

Dovolujeme si vás upozornit na změnu adresy společností ABM MORAVA, s.r.o. a ABM CZECH, s.r.o. Stěhujeme se do nových prostor na ulici Ocelářská 35, 703 00 Ostrava -Vítkovice. Na nové adrese nás najdete od 2.2.2016.


mapa_ostrava
 

Přijďte si pro slevovou kartičku a ušetřete

Tisk Email
kartakarta1

Přijďte si do pobočky ve Frýdku-Místku pro slevovou kartičku a ušetřete na každém nákupu. Získejte slevy 2%, 5% a 10% na Váš nákup.

 

Ukázkový nákup:

1. nákup Laserová tiskárná - sleva 2%
- tiskárna Epson za 1300 Kč ušetříte 26 Kč

2. nákup LCD monitor - sleva 5%
- LCD 24" LED  za 4500 Kč ušetříte 225 Kč

3. nákup Notebook - sleva 10%
- Notebook za 15000 Kč ušetříte 1500 Kč

Celková sleva 1751 Kč

 

Detailní informace získáte na pobočce ve Frýdku-Místku.

 

Profesionální notebooky TravelMate

Tisk Email
TM5760Z2
 

Upozornění

Tisk Email

Z důvodu výpadku jednoho z páteřního prvku na přípojce ve Frýdku-Místku, fungují záložní servery na sekundárních linkách. Na výměně se již pracuje a vše by do cca 2 - 3 hodin mělo plně fungovat.

Děkujeme za pochopení

 

Intel Technology Provider Gold 2012

Tisk Email
TPg2012_rgb_3000 Naše společnost získala pro rok 2012 prestižní ocenění Intel Technology Provider Gold 2012 , díky kterému můžeme všem našim zákazníkům nabídnout veškeré produkty Intel za nejlepší ceny, včetně kompletního servisu.
 

problém na síti společnosti Telefonica O2 vyřešen

Tisk Email
Dobrý den,

společnosti Telefonica O2 nás v cca 10.00hod informovala, že nalezli globálnější závadu na jednom z routeru a tento router odstavili z provozu, čímž problém vyřešili.

V případě, že by problém přetrvával nebo se znovu objevil, informujte prosím telefonicky nebo emailově naší technickou podporu, která ihned vyrozumí správce sítě Telefonicy O2.

Pro úplnost uvádíme, že problém byl na straně společnosti Telefonica O2 a postihl velký počet partnerů pro peering v NIXu a z naší strany mu nebylo možné nijak předejít. Veškerá konektivita datového centra je zálohovaná na několika úrovních, ale je-li problém v cizí síti a končí-li data až tam, není možno to z naší strany nijak ovlivnit. Po celou dobu, kdy měla Telefonica závadu na svém routeru, jsme řešení neustále urgovali a intenzivně komunikovali s jejich pracovníky na dohledovém pracovišti.

 

Tým ABM Morava

 

problém na části síti Telefonica O2

Tisk Email

Vážení klienti,

evidujeme problém na straně Telefonica O2, a proto se některým uživatelům, kteří mají připojení od O2, nemusí korektně načítat weby umístěné u nás. Telefonica O2 o probému ví. Telefonicky jsme se u jejich dohledového centra informovali a byli jsme ujištěni, že na řešení problému pracují již od 20.00 hod a že se jedná o globálnější problém na jejich páteřních routerech. Problém tedy není na straně ABM Morava

Tým ABM Morava

 

Zážitek z magického dotyku

Tisk Email
madpoison_touchscreen

Prozkoumejte nové světy a zažijte ten magický dotyk! Vícedotykový displej Acer T231H usnadňuje a zjednodušuje používání osobního počítače – k tomu nepotřebujete vědět o počítačích vůbec nic. Jednoduše se dotknete monitoru a běžné úkoly provedete pohybem ruky. Jedním dotykem prstu využijete veškeré přednosti systému Windows® 7 při používání úžasných aplikací či hraní her Microsoft® Touch Pack Microsoft® Touch Pack.

Přijďte vyzkoušet tuto technologii v praxi !!

 

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku!

Tisk Email
facebook_small
Jsme na Facebooku! Staňte se našimi fanoušky a buďte informováni o novinkách, aktuálních promo a cenových akcích.
Naši fanoušci na Facebooku se také mohou těšit na řadu výhod, slev a dárků!!!
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

Server

Stránky běží na vlastním linuxovém serveru umístěném na páteřní lince. Jako HTTP server jsme zvolili APACHE.

Mysql

Jako databázový server jsme se rozhodli pro využití MySQL 5.

ABM Morava

počítače

eshop

it

výpočetní technika

hardware

software

internet

tvorba www stránek

programování

linux

microsoft

hosting

acer Executive partner

Hewlett packard Preferred partner

Microsoft gold partner

Joomla 1.5 Templates by JoomlaShine.com
TOPlist