header

Edice Windows Vista

Windows Vista Ultimate

Tisk Email

Konečná volba pro vaši firmu vhodná pro současnost i budoucnost

Pokud chcete využívat vše, včetně plynulého přechodu mezi prací a zábavou, zaměřte svou pozornost na systém Windows Vista Ultimate. Tato edice systému Windows Vista nabízí v jednom uceleném řešení pokročilou podnikově orientovanou infrastrukturu, mobilní produktivitu a jedinečnou domácí digitální zábavu.

 

Windows Vista Enterprise

Tisk Email

Konečná volba pro vaši firmu vhodná pro současnost i budoucnost

Systém Windows Vista Enterprise umožňuje značné snížení nákladů a rizik týkajících se IT, a tak může lépe splnit požadavky velkých globálních organizací a firem s komplexní infrastrukturou IT. Kromě všech funkcí nabízených systémem Windows Vista Business je systém Windows Vista Enterprise vybaven také nástroji zajišťujícími vyšší úroveň ochrany dat pomocí technologie šifrování založené na hardwaru. Obsahuje také nástroje pro vylepšení kompatibility aplikací a umožňuje organizacím standardizaci používáním jedné bitové kopie pro nasazení na celém světě. Systém Windows Vista Enterprise bude k dispozici pouze pro zákazníky, kteří ve svých počítačích používají program Microsoft Software Assurance nebo mají smlouvu Microsoft Enterprise.

 

Windows Vista Business N

Tisk Email

Konečná volba pro vaši firmu vhodná pro současnost i budoucnost

Edice Windows Vista Business je prvním operačním systémem Windows navrženým konkrétně pro potřeby malých firem. Celé své firmě poskytnete vybavení umožňující efektivnější práci s úchvatným, snadno použitelným a zdokonaleným rozhraním, které zjednodušuje a zrychluje vyhledávání potřebných informací v počítačích i na webu. Díky novým výkonným funkcím zabezpečení získáte větší kontrolu a budete mít možnost lépe chránit klíčové informace, které jsou životně důležité pro firmu a na nichž závisí důvěra zákazníků.

 

Windows Vista Business

Tisk Email

Konečná volba pro podnikání vhodná pro současnost i budoucnost

Edice Windows Vista Business je prvním operačním systémem Windows navrženým konkrétně pro potřeby malých firem. Pomocí vylepšeného a jednoduše použitelného rozhraní, které poskytuje rychlejší a jednodušší vyhledávání požadovaných informací v počítači nebo na webu, můžete zvýšit efektivitu firmy. Nové výkonné bezpečnostní funkce zajišťují kontrolu a ochranu klíčových informací důležitých pro vaši firmu a získávají důvěru vašich zákazníků.

 

Windows Vista Home Basic N

Tisk Email

Ideální pro základní požadavky práce s domácím počítačem

Tato verze systému zahrnuje stejné funkce jako systém Windows Vista Home Basic, pouze neobsahuje program Windows Media Player a související technologie, jako je Windows Movie Maker. K přehrávání a vytváření zvukových disků CD, mediálních souborů a osobního videa, uspořádání knihovny médií, vytváření seznamů stop, přenosu médií do přenosných přehrávačů, sdílení fotografií v domácí síti a provádění dalších akcí souvisejících s přehrávačem záznamů bude tedy nutné zvlášť nainstalovat přehrávač záznamů.

 

 

Windows Vista Home Premium

Tisk Email

Windows Vista Home Premium je edice, která garantuje snadnější použití, vyšší zabezpečení a více zábavy ve vašem domácím počítači i na cestách

Tady je: nejvhodnější edice pro domácí stolní i přenosné počítače. Edice Windows Vista Home Premium poskytuje produktivitu a zábavu ve vašem počítači doma i na cestách. Obsahuje aplikaci Windows Media Center, která usnadňuje práci s digitálními fotografiemi, televizním záznamem a filmy i hudbou. Navíc zajišťuje zcela novou úroveň kvality zabezpečení a spolehlivosti. Sečteno a podtrženo, edice Windows Vista Home Premium přináší radost z práce s domácí výpočetní technikou.

 

Windows Vista Home Basic

Tisk Email

Ideální pro základní požadavky práce s domácím počítačem

Windows Vista Home Basic je edice systému Windows určená pro základní požadavky práce s domácím počítačem. Pokud chcete počítač používat k úkolům, jako procházení internetu, používání e-mailu nebo prohlížení fotografií, bude systém Windows Vista Home Basic pravděpodobně tou správnou edicí pro vás. Ačkoli neposkytuje tolik výhod jako systém Windows Vista Home Premium, umožní vám snazší a bezpečnější používání počítače než systém Windows XP.


 

 


Server

Stránky běží na vlastním linuxovém serveru umístěném na páteřní lince. Jako HTTP server jsme zvolili APACHE.

Mysql

Jako databázový server jsme se rozhodli pro využití MySQL 5.

ABM Morava

počítače

eshop

it

výpočetní technika

hardware

software

internet

tvorba www stránek

programování

linux

microsoft

hosting

acer Executive partner

Hewlett packard Preferred partner

Microsoft gold partner

Joomla 1.5 Templates by JoomlaShine.com
TOPlist