header

PC Electra a Servery

Tisk Email

Počítače ABM Electra

Naše společnost a managment má více jak 15-ti leté zkušenosti s vývojem, montáží, prodejem a servisem počítačových stanic. Naše Know-how spočívá v držení 5 až 7 modelových řad, které jsou různě modifikovány.ABM Electra Každá modelová řada je určená pro určitý segment zákazníků. Konfigurace jednotlivých modelových řad probíhá v intervalu cca 2 měsíců v závislosti na trhu. Naše rozhodování probíhá na základě sledování trendů výrobců jednotlivých komponentů, požadavků zákazníků a konkurence. Počítačové sestavy jsou na základě těchto konfiguračních listů sériově vyráběny na sklad a následně distribuovány mezi zákazníky.
Vývoj a montáž vyžaduje dobré technické vybavení, školení pracovníků, sledování trhu a techniky. Všechny komponenty a stanice jsou před vlastním uvedením na trh pečlivě testovány. Samotný výrobek musí splňovat několik parametrů, které jsme se rozhodli dodržovat pro zajištění kvalitního výrobku, který nebude srovnáván s NONAME výrobci a počítači z retailových prodejen typu TESCO, MAKRO, DATART apod.

Těmito paramatery jsou:
  • modely vždy na nových technologiích
  • vyrovnaný poměr-cena-výkon
  • atraktivní design a spolehlivost
  • obsáhlá česká dokumentace a příslušenství
  • již v základu bohatá softwarová výbava
  • záruční servis do 7 pracovních dnů

ABM Electra 2 O kvalitě našich výrobků svědčí poskytovaná záruka v délce 36 měsíců a mnoho spokojených zákazníků. Výhodou všech zákazníků, kteří si vyberou počítač ABM je, že mají zajištěné při prodeji odborné rady, obdrží přesnou specifikaci výrobku a dokumentaci, výborný záruční i pozáruční poprodejní servis, a mohou se kdykoliv obrátit na naše pracovníky telefonicky nebo osobně pro radu nebo konzultaci.Servery Power Rock

ABM Power Rock Server
Kromě pracovních stanic vyrábí a nabízí naše společnost vlastní serverové platformy. Tyto platformy jsou postaveny na technologiích světoznámých výrobců INTEL a AMD. Oproti značkovým výrobcům jako IBM, DELL, Fujitsu Siemens apod. můžeme nabídnout jednoduší modifikaci dle potřeb klienta. Zásadní výhodou, kterou nabízíme oproti konkurenci je, že dokážeme nabídnout servis již se 4 hodinovou servisní odezvou, s provedením opravy nebo nahrazením do 8 hodin od nahlášení závady. Důležitým faktorem je zároveň cena pořízení, která je zpravidla nižší o cca 40%. Pro maximální zatraktivnění naší nabídky serverů nabízíme navazující služby jako jsou komletní instalace systému Microsoft nebo Linux dle potřeb klienta a vzdálený 24 hodinový dohled našimi techniky.

Sdílejte s přátely

      

Server

Stránky běží na vlastním linuxovém serveru umístěném na páteřní lince. Jako HTTP server jsme zvolili APACHE.

Mysql

Jako databázový server jsme se rozhodli pro využití MySQL 5.

ABM Morava

počítače

eshop

it

výpočetní technika

hardware

software

internet

tvorba www stránek

programování

linux

microsoft

hosting

acer Executive partner

Hewlett packard Preferred partner

Microsoft gold partner

Joomla 1.5 Templates by JoomlaShine.com
TOPlist