header

Tiskové zprávy

Oznámení o nedostupnosti záložních serverů

Tisk Email

Vážení klienti

Upozorňujeme na odstávků záložních serverů ve Frýdku-Místku z důvodu technické údržby serverů a rekonfigurace služeb na nové připojení, které přinese rychlejší konektivitu.

Termín odstávky je naplánován na víkend 26.1. - 27.1. 2013 .

 

Děkujeme za pochopení

Tým ABM Morava

 

UPOZORNĚNÍ NA SPAM

Tisk Email

Vážení klienti.

Rádi bychom Vás upozornili na spam, který byl rozeslán 30.12. 2012. Email rozesílala "Eva Dvořáková" z emailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript s předmětem "Nefunkční stránky". V obsahu emailu se dočtete, že se pokušela vstoupit na Vaše stránky, ale Firefox nahlásil bezpečnostní chybu, která může poškodit Váš počítač a posílá ji v příloze. Emailová adresa Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript neexistuje.

PŘÍLOHU Z BEZPEČNOSTNÍCH DŮVODŮ NEOTEVÍREJTE !

Email Vás může zarazit spisovnou češtinou, což není pro spamy typické, ale do této chvíle byl rozeslán na cca 150 - 200 veřejně dostupných emailů.

Naši technici již kontaktovali vlastníka domény mailbox4free.eu aby co nejdříve zablokoval tento email a zamezil tak dlašímu rozesílání.Pokud toto neučinní a bude nadále spam rozesílat, podnikneme další kroky.

 

 

Výluka internetu 25.11.

Tisk Email

Vážení zákaznici

chtěli bychom vás informovat o výluce internetu, která bude v neděli dne  25.11.2012 od 8:00 do 12:30.
Výluka bude z důvodu revizí  na zařízení VN (vysokého napětí), na budově, kde je hlavní páteřní přívod k internetu.
Děkujeme za pochopení

Dotazy  na tel: 777027500

 

Z technických důvodů zavřeno

Tisk Email

Dne 22.11.2012 bude pobočka ve Frýdku-Místku z technických důvodů zavřena.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu.

 

Tým ABM F-M

 

Výluka internetu Žabeň

Tisk Email

Vážení zákazníci

Rádi bychom Vás informovali o výpadku internetových služeb v obci Žabeň ve středu 26.9.2012 od 9:00 do 17:00.

Důvodem tohoto výpadku je údržba a modernizace páteřního spoje pro obec Žabeň.

 

Děkujeme za pochopení
Tým ABM

 

Oznámení o neplánované údržbě

Tisk Email

Vážení klienti,

z důvodu rekonstrukce objektu na jedné z optických tras a přilehlých silničních komunikací dojde k rozsáhlejší přeložce optických kabelů (přes 1000 optických vláken vč. vláken naší společnosti). Tato přeložka nebyla dříve plánovaná a tato informace se k nám dostala teprve včera.

Termín prací: 25.8.2012 od 22.00hod do 26.8.2012 do 10.00hod

Po dobu prací budou data směrována po naší další páteřní lince a neočekáváme tedy v této době komplikace. Přesto může v době fyzického odpojení dotčené link y dojít ke krátkému výpadku v maximální délce dle očekávání v řádu desítek sekund (přepnutí datového provozu mezi našimi routery). Aby bylo přepnutí co nejplynulejší, provedeme přepnutí datového provozu ručně před fyz. odpojením linky.

Děkujeme za pochopení.

 

 

 

ACER - technologický partner olympijských her 2012

Tisk Email

Acer má tu čest být celosvětovým technologickým partnerem olympijských her v Londýně 2012, které začínají 27. července. Na podporu olympijských her v roce 2012, uvolnil Acer 350 specialistů, poskytl 13.500 počítačů, 2.900 notebooků, 950 serverů a systémů pro ukládání dat a 13.000 monitorů. Acer tak poskytnul kompletní elektronické zázemí olympijských her. Možnost zajistit vše od managementu her, přes skóre disciplín, recepcí, informačních kanálů, až po podporu televizních a internetových přenosů, je pro Acer velikou ctí.

Zakupte jakýkoli produkt Acer a vyhrajte každý den po dobu olympiády notebook, tablet nebo monitor ACER z olympijské edice! Čím dříve se zaregistrujete, tím větší máte šanci na výhru!

Zaregistrujte se na www.mujacer.cz/olympiada

 

údržba páteřních spojů

Tisk Email
Vážení klienti,
rádi bychom Vás tímto informovali, že v noci ze dne 27.7.2012 na 28.7.2012 (noc z pátku na sobotu) dojde v brzkých ranních hodinách (kolem 3hod) k údržbě páteřní sítě VSHosting. Důvodem údržby je v rámci modernizace páteřní sítě výměna některých síťových prvků sítě za nové. Cílem modernizace je zavedení nových bezpečnostních prvků v síti a rozšíření kapacity páteřní sítě.
Údržbu budeme provádět tak, aby k omezení provozu sítě došlo velice omezeně. Přesto je však nutné předpokládat, že v rámci této mimořádné údržby může docházet ke krátkodobým nedostupnostem. Údržba bude ukončena nejpozději v 5.00hod.
Děkujeme za pochopení.

Vážení klienti,

rádi bychom Vás tímto informovali, že v noci ze dne 27.7.2012 na 28.7.2012 (noc z pátku na sobotu) dojde v brzkých ranních hodinách (kolem 3hod) k údržbě páteřní sítě. Důvodem údržby je v rámci modernizace páteřní sítě výměna některých síťových prvků sítě za nové.Cílem modernizace je zavedení nových bezpečnostních prvků v síti a rozšíření kapacity páteřní sítě.

Údržbu budeme provádět tak, aby k omezení provozu sítě došlo velice omezeně. Přesto je však nutné předpokládat, že v rámci této mimořádné údržby může docházet ke krátkodobým nedostupnostem. Údržba bude ukončena nejpozději v 5.00hod.

Děkujeme za pochopení.

 

Upozornění

Tisk Email

Dne 2.7.2012 dojde z důvodu přerušení el. proudu od 7:30 do 13:30 k odstávce některých služeb:

Nefunkční služby:
eshop ( obchod.abmmorava.cz )
helpdesk ( egw.abmmorava.cz )

Z tohoto důvodu bude omezený provoz na centrále ABM Morava ( ul. Křivá 1849/25, Ostrava ).

Děkujeme za pochopení
Tým ABM Morava

 

Konec podpory Internet Exploreru 6

Tisk Email

Internet Explorer 6

Po 10 letech fungování Internet Exploreru jsme se rozhodli ukončit podporu této verze prohlížeče pro veškeré naše projekty. Pokud máte tento prohlížeč, doporučujeme aktualizovat na novou verzi, kterou si můžete stáhnout na této adrese: http://windows.microsoft.com/cs-CZ/internet-explorer/products/ie/home

Po mnohaletém úsilí se podařilo přesvědčit vetšinu uživatelů, že Internet Explorer 6 je skutečně nebezpečný a pro moderní aplikace zcela nedostačující prohlížeč. Internet Explorer 6 spatřil poprvé světlo světa v roce 2001 - tedy již přes více jak 10 lety, těsně po dokončení Windows XP. Od této doby sice proběhly nějaké bezpečnostní opravy, ale technologicky již tento prohlížeč rozšiřován nebyl.

 

Spuštěn nový web - frikytriky.cz

Tisk Email

Dnes byl spuštěn nový web - frikytriky.cz

ft

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Server

Stránky běží na vlastním linuxovém serveru umístěném na páteřní lince. Jako HTTP server jsme zvolili APACHE.

Mysql

Jako databázový server jsme se rozhodli pro využití MySQL 5.

ABM Morava

počítače

eshop

it

výpočetní technika

hardware

software

internet

tvorba www stránek

programování

linux

microsoft

hosting

acer Executive partner

Hewlett packard Preferred partner

Microsoft gold partner

Joomla 1.5 Templates by JoomlaShine.com
TOPlist